Дата: 24.01.2024 15:15

Фото без опису

✅ Запрошуємо Вас долучитися до презентації програми розвитку підприємницьких навичок у ЄС, що відбудеться 28 січня 2024.

✅ Якщо ви підприємець-початківець, вже маєте власну справу чи міркуєте над її відкриттям - запрошуємо взяти участь у програмі бізнес-обмінів. Міжнародна програма Erasmus for Young Enterpreneurs співфінансує обміни націлені на підтримку українського бізнесу.

✅ Завдяки участі у програмі ви матимете можливість отримати цінні знання та навички від бізнес-наставника в будь-якій країні Європи, встановити корисні зв'язки, побачити, як функціонує підприємництво в іншій країні.

✅ Підприємці з досвідом можуть стати наставниками для починаючих підприємців з країн ЄС, побачити свій бізнес під іншим кутом, встановити корисні зв'язки, прокачати власні менторські навички.

✭ Спікери: Ксенія Чумакова, національна експертка програми Erasmus for Young Enterpreneurs

Дмитро Кирпа, національний експерт програми Erasmus for Young Enterpreneurs

✭ Гість заходу: Михайло Нагорняк, селекціонер, підприємець, автор сорту цукрової кукурудзи Бордо (Український Біколор)

✭ Модератор: Кирило Чумаков, директор Бізнес-інкубатора ХННРА, керівник Бізнес-акселератора "Booster".

✭ Співорганізатори: Університет ім. Альфреда Нобеля, Бізнес-акселератор "Booster", ГО «Фундація розвитку Закарпаття», Сектор розвитку підприємництва відділу економіки Виноградівської міської ради.

❗ Посилання на офіційний портал:

❗Посилання для реєстрації на захід:

Час та місце проведення заходу:

🗓 28 січня 2024

🌐м. Виноградів, вул. Борканюка 1

КЗ "Виноградівська публічна бібліотека"