ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА З ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ "ДІЯ. ЦИФРОВА ОСВІТА"

Дата: 18.11.2021 10:24

Дія.Цифрова освіта

Мета проєкту – навчити цифрових навичок щонайменше шість мільйонів українців до 2023 року.

Ми розраховуємо залучити:

• людей поважного віку, які взагалі не мають цифрових навичок (саме для них створені перші базові курси, а також – гостьовий курс із мобільної грамотності);
  • батьків та дітей (фокус на онлайн-безпеку);
  • дорослих людей із базовими цифровими навичками, поглиблення яких дозволить їм залишатися конкурентоспроможними на ринку праці (спеціалізовані, поглиблені курси, опанування нових професій);
  • молодь (школярів та студентів) і молодих професіоналів (курси нових цифрових професій).

Для навчання обрано інноваційний формат освітнього серіалу: замість уроку – серія, замість рівня – сезон. До проєкту запрошено як експертів-викладачів, так і українських селебріті, яких звично бачити в кадрі та які розважають, підтримують діалог, жартують, імпровізують.

На платформі Дія.Цифрова освіта для кожного охочого наразі серед інших доступні такі освітні серіали:

Усі освітні серіали є безкоштовними. Майже щомісяця на онлайн-платформі з’являтимуться нові спеціалізовані та нішеві курси для підприємців, lifestyle-курси, курси нових цифрових професій. Наприкінці курсу кожен має змогу пройти фінальний тест і отримати сертифікат, що підтверджує здобуті навички.