До відома

Дата: 18.01.2022 13:52

До відома суб'єктів підприємницької діяльності!

Королівська селищна рада звертається до орендарів земельних ділянок комунальної власності та всіх суб'єктів підприємницької діяльності, які знаходяться на території громади у зв’язку з тим, що з 01 січня 2022 року вводяться в дію нові нормативні грошові оцінки земель ряду населенихпунктів Королівської селищної ради та набранням чинності Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено зміни до пункту 9 розділу 6 «Перехідні положення» Податкового кодексу України, відповідно до законодавчих змін для обрахунку розміру нормативної грошової оцінки земель на 2022 рік необхідно враховувати коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2021 рік , який складає 1,1.

Нормативна грошова оцінка є основною для визначеннярозміру орендної плати, тому для коректного відображеннянарахувань орендної плати за земельні ділянки, щоперебувають у комунальній власності територіальноїгромади, прохання до орендарів звернутися до Королівської селищної ради для укладення додаткових угод попередньоотримавши витяг з технічної документації про нормативнугрошову оцінку земель на 2022 рік у відділіДержгеокадастру .