КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ПОСАДОВОЇ ОСОБИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ: ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ КОРОЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 10.06.2021 09:27

Фінансовий відділ Королівської  селищної ради  оголошує конкурс на заміщення  вакантних посад  головних спеціалістів  фінансового відділу Королівської  селищної ради :

•  головний спеціаліст фінансового відділу – 2 штатні одиниці

Вимоги до кандидатів  на зайняття вакантних посад  головних спеціалістів фінансового  відділу Королівської  селищної ради Берегівського району Закарпатської області

Головний спеціаліст  фінансового відділу :

- вища освіта відповідного професійного спрямування не нижче ступеня

бакалавра;

- знання чинного законодавства України, у тому числі з питань діяльності

органів місцевого самоврядування;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача;

вік кандидата на посаду не повинен перевищувати граничного віку

перебування на службі в органах місцевого самоврядування;

- стаж роботи за фахом, або в органах місцевого самоврядування чи державній

службі не менше 1  року.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

-  мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

-  у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі особам,

які є їхніми близькими особами;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку

на визначений термін;

- в інших випадках, установлених законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

-  заява на ім’я голови конкурсної комісії про участь у конкурсі;

-  заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

-  дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копія документа, який посвідчує особу, копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, а також які підтверджують рівень вільного володіння державною мовою;

- для військовослужбовців або військовозобов’язаних – копія військового квитка чи тимчасового посвідчення, призовників – копія посвідчення про приписку до призовних дільниць, які містять відомості щодо взяття на військовий облік у військовому комісаріаті, чи про перебування на військовому обліку в Службі безпеки України чи Службі зовнішньої розвідки;

- копія трудової книжки (для працюючих – засвідчену кадровою службою установи);

- заява про подання кандидатом декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за 2020 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному   веб-сайті НАЗК)

Важливо! У разі, якщо подана інформація або документи не відповідають вимогам, визначеним в оголошенні про конкурс на заміщення відповідної вакантної посади, заповнені документи не розглядаються.

Фінансовий відділ Королівської селищної ради гарантує забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків при проведенні конкурсного відбору на заміщення  вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування: головний спеціаліст фінансового відділу.

Заяви про участь у конкурсі та відповідні документи від кандидатів приймаються протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: вул.. Центральна,50, смт. Королево, Берегівського району, Закарпатської області, 90332,Королівська селищна рада (фінансовий відділ).

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати у фінансовому відділі Королівської селищної ради за телефоном (068) 5070384  або електронною адресою: korolevo-fin@ukr.net.